instagram   fb

Producenci

Zabawki i aktywność

100 okienek do nauki. Liczby 100 okienek do nauki. Liczby
Cena:

27,99 zł

zobacz więcej
100 okienek do nauki. Ludzkie ciało 100 okienek do nauki. Ludzkie ciało
Cena:

27,99 zł

zobacz więcej
100 okienek do nauki. Ruszamy w Drogę 100 okienek do nauki. Ruszamy w Drogę
Cena:

27,99 zł

zobacz więcej
100 okienek do nauki. Słowa 100 okienek do nauki. Słowa
Cena:

27,99 zł

zobacz więcej
100 okienek do nauki. Zwierzęta 100 okienek do nauki. Zwierzęta
Cena:

27,99 zł

zobacz więcej

Zabawki dla dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia

Zabawa w początkowym etapie życia dziecka jest dla niego najbardziej rozwijającą aktywnością. Podczas niej dziecko ćwiczy swoje zmysły, doskonali sprawność motoryczną i poznaje swoje możliwości. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór zabawek dla dzieci, które wspierają ich rozwój oraz przynoszą im dużo radości w każdym wieku. Niemowlętom zalecane są głównie miłe w dotyku, bezpieczne maskotki, które mają zróżnicowaną fakturę. Mogą one również wydawać delikatne szumy. Wskazane są również wiszące zabawki w kontrastowych kolorach, przyciągające wzrok dziecka i zwracające jego uwagę. Posiadamy w ofercie również gryzaki, którymi dziecko pomaga sobie podczas ząbkowania i może je bezpiecznie gryźć. Nowością są gryzaki do podawania jedzenia, w których można zaserwować maluchowi miękkie owoce i warzywa i interaktywnie rozszerzać jego dietę. Dla starszych dzieci między trzecim a szóstym miesiącem życia polecamy zabawki takie jak maty edukacyjne, pluszowe książeczki i zestawy sensoryczne. W tym wieku zaczynamy też już czytać dzieciom książeczki, aby zapoznawać je z prostymi słowami.

Zabawki edukacyjne dla dzieci

Dla najmłodszych najlepszym sposobem na naukę jest właśnie zabawa. Warto wybierać zabawki dla dzieci, które niosą ze sobą jakąś wartość merytoryczną i uczą pociechę - szczególną popularnością cieszą się produkty pomagające zapamiętać zwierzątka, produkty codziennego użytku czy takie z mapą świata lub ciałem człowieka. Zabawki to świetny sposób na rozszerzenie perspektywy maluchów i pozwalają im na zapoznanie się z rzeczami, z którymi nie mają styczności lub są dla nich abstrakcyjne, jak kosmos czy podwodne stworzenia. W naszej ofercie znajdziesz kolaże i kolorowanki dla dzieci, wyklejanki i naklejki wielokrotnego użytku, zestawy kreatywne do samodzielnego składania czy personalizacji i zabawki zrób to sam, czy puzzle. Ponadto posiadamy takie produkty jak zabawkowa mini kuchnia czy pas z narzędziami, które pełnią funkcję projekcyjną - podczas zabawy dziecko wchodzi w jakieś role i sytuacje, uczy się kreatywnego rozwiązywania problemów czy poznaje swoje silne strony.

Zabawki dla dzieci od kołyski po podstawówkę

Oferujemy Państwu bogaty katalog zabawek dla dzieci w każdym wieku, w tym szumiące misie, zabawki do wózka i fotelika, ciekawe klocki i zabawki drewniane, układanki i gry rozwijające umiejętność logicznego myślenia, czy lalki. Ponadto w ofercie posiadamy setki książeczek dla małych i starszych dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl